İLÇELERDEN TERMİNALE YOLCU TAŞIMACILIĞI YAPAN  ARAÇLARIN KULLANACAĞI GÜZERGÂHLAR.

Çevre ilçelerden ve köylerden ilimiz merkezine yolcu taşımacılığı yapan araçların, Terminal Binamızın yenilenerek yeni yerine taşınması ve Köy taşıma araçlarının toplanma yerlerinin Kerebigazi Otoparkı olarak değiştirilmesi ihtiyacı sonucu, araç ve yaya trafiği ile yoğunluğu, mevcut trafik düzeni göz önüne alınarak kullanacağı güzergâhlar aşağıdaki gibi değiştirilmiştir.

Osmancık Güzergâhı   (Osmancık,  Lâçin,  Dodurga,  Oğuzlar,  Kargı)

Osmancık güzergâhından gelerek Terminale yolcularını indirecek taşıma araçları

Osmancık Caddesi, çevre yolu köprüden çevre yolu Bulvarı, Çevre Yolu İskilip Kavşağı, İskilip Caddesi, Akşemseddin Camii Kavşağı, Akşemseddin Caddesi, Hıdırlık caddesi Tarım İl Müdürlüğü ve Terminal girişi istikametini kullanmaları.

Dönüşlerinin de:  Terminal, Fen Lisesi Caddesi, İnönü Caddesi, Tuzcular Kavşağı, Akşemseddin Caddesi, Çiftlik Caddesi, Sarılık Kavşağı, Çevre Yolu Köprü Osmancık Caddesi istikametini kullanmaları.

Osmancık güzergâhından gelerek Kerebigazi Otoparkına yolcularını indirecek taşıma araçları

Osmancık Caddesi, Çevre Yolu Üst geçidi, Çiftlik Caddesi, Akşemseddin Caddesi, Hıdırlık Kavşağı, Hıdırlık Caddesi, Suhubi Rumi Sokak, Kerebigazi 1. Sokak ve Kerebigazi Otoparkına giriş yapmaları.

Dönüşlerinin de: Kerebigazi otoparkı Kerebigazi 1.sokak, Akşemseddin Caddesi, Çiftlik Caddesi, Sarılık Kavşağı, Çevre yolu Köprüden Osmancık caddesi istikameti kullanmaları.